yak vybraty kurtku na zymu

Зимові чоловічі куртки. Як вибрати модну та функціональну зимову куртку

Главная, Совет

Шукаєте куртку на зиму? На що звернути увагу, які параметри важливі, щоб зимова куртка виконувала свої найважливіші функції, читайте в нашій статті.

Дизайнери Курток The North Face в бутіку Based роблять все можливе, щоб виправдати очікування клієнтів. Тому добре подумайте перед покупкою зимової куртки, адже поряд із взуттям куртка є одним із найважливіших елементів зимового гардеробу.

Види чоловічих зимових курток

Зимові куртки можна розділити на:

  • довгі куртки
  • короткі куртки
  • ватники
  • пуховики
  • куртки-парки

Почати варто з вибору типу куртки. Наступний крок – зосередитися на більш важливих елементах, таких як наповнення куртки і тип зовнішнього матеріалу, з якого виготовлена ​​куртка. Додатковими елементами, на які варто звернути увагу, є: тип застібки, чи є у куртки капюшон, типи кишень тощо.

В останні сезони великою популярністю користуються чоловічі парки. Не дивно, адже куртку-парку спочатку носили військовослужбовці. Це дуже функціонально і модно. Ідеально поєднується з багатьма стилями, як спортивними, так і більш елегантними.

Чоловіча зимова куртка – види утеплювача

Він може бути натуральним або синтетичним. Натуральний наповнювач може бути пухом, пером або їх сумішшю. Пух — м’яке пташине перо. З іншого боку, пір’я – це пір’я птахів разом із пухом. Перо трохи важче, а теплоізоляційні властивості трохи слабші, ніж у пуху. Пух і пір’я можуть бути від качок або гусей. Гусячі однозначно дорожчі і менш доступні, ніж качині.

Що стосується синтетичного наповнювача , то найчастіше використовують поліефірні волокна. Штучний наповнювач має свої переваги. Тому куртки зі штучним наповнювачем відмінно підходять для снігу і дощу.

Чоловіча зимова куртка – матеріал верху

Зовнішній матеріал так само важливий, як і наповнювач. Зовнішній матеріал, з якого виготовлена ​​куртка, важливий особливо, коли ми вибираємо натуральний наповнювач. Щоб пух або перо виконували свою функцію, потрібен відповідний верхній шар. В іншому випадку куртка з натуральним наповнювачем не буде виконувати свою функцію.

Які функції повинна виконувати зимова куртка? Він повинен бути виготовлений з дихаючих матеріалів, бути водонепроникним і зручним у носінні. При виборі курток з натуральним наповнювачем особливо важлива водостійкість зовнішнього матеріалу. чому Якщо тканина намокне, пух всередині розмокне, і куртка стане важкою. Хорошим поєднанням зовнішніх матеріалів є поліестер з бавовною або поліамід з бавовною.

Чоловіча зимова куртка – корисні аксесуари

Якщо ви любите проводити час активно, навіть взимку, подивіться, на що варто звернути увагу.

  • капюшон – якщо куртка буде використовуватися для гірських походів, або ви будете в ній активно проводити час іншим способом, капюшон буде незамінним елементом. Він захистить вас від сильного снігопаду чи дощу, захистить від холоду та вітру. Переконайтеся, що капюшон не надто великий, але щільно прилягає до голови.
  • блискавка – зверніть увагу на те, чи легко захопити кінець блискавки рукавичками. Це може бути корисним. Добре, якщо блискавка буде додатково захищена матеріалом, щоб через неї не проникав холод.
  • кишені – крім основних кишень, які повинні бути достатньо великими, щоб ви могли легко помістити в них руки в рукавичках, щоб зігріти їх, куртка повинна мати ще кишені в легкодоступних місцях.

Добавить комментарий