ЗИМОВИЙ МАНІКЮР: ТРЕНДИ ТА НОВИНКИ

Главная, МАНИКЮР

Тенденції зимового манікюру вражають різноманітністю та мінливістю. Тут і яскраві соковиті кольори, і невагомі напівпрозорі відтінки, і традиційний білий із сріблом. А ще, звичайно ж, блискітки, фольга, конфетті та яскраві новорічні дизайни.

Білий зимовий манікюр

Біле покриття – найкраща знахідка на зиму. Немає нічого кращого за лаконічний мінімалістичний дизайн. Його можна доповнити невеликими акуратними наклейками або малюнками.

Сріблястий манікюр на зиму

Зима – час для різноманітних металиків та блискіток. Особливо гарний сріблястий, який гармонійно доповнює сніжні дизайни. У моді як лаконічні акценти, так і щільне суцільне покриття.

Глітер взимку

Сніжинки та сніговики на нігтях

Якщо ти любиш манікюри з малюнками – зима немовби створена для них. Ніжні білі сніжинки на контрастному фоні виглядають дуже акуратно та лаконічно. А кумедні мультяшні сніговики піднімають настрій одним своїм виглядом.

Текстурний зимовий манікюр

Манікюр із фольгою

Сірий манікюр на зиму

Нестандартний френч

Френчем різних кольорів уже нікого не здивувати. У тренді французький манікюр різних форм. Ламані та хвилясті лінії, градієнтні переходи, асиметрія – вибирай варіант до душі!

Перламутрове втирання

Перламутрове втирання на світлій основі – справжня знахідка на зиму. Її дивовижні переливи особливо гарні у сонячні сніжні дні. А ще вона добре носиться і не затирається!

Зимовий градієнтний манікюр

Омбре та градієнти не здають позиції та продовжують бути на піку популярності. Взимку це перехід від бежевого або молочного до чорного та темного благородного відтінку.

Манікюр у синіх тонах

Мармуровий ефект

Матовий нюд

Напівпрозорий зимовий манікюр

Стрази на нігтях

Металік

Зелений манікюр на зиму

Абстрактний манікюр на зиму

Занадто важкі, строкаті та громіздкі дизайни нігтів зараз зовсім не актуальні. Якщо ти любиш креатив та творчість, то спробуй мінімалістичні абстракції.

Манікюр Котяче око

В’язаний манікюр 

Наклейки на нігті

Обведення

Дзеркальне втирання

Червоний зимовий манікюр 

Камуфлюючі бази

За цей рік багато хто перейшов на максимально природне покриття. Камуфлюючі бази практично не приховують рідний ніготь, а лише трохи вирівнюють відтінок та поверхню.

 


Добавить комментарий