Зубні імплантати: ось усе, що вам потрібно про це знати

Главная, Совет

Зубний імплантат — це невеликий титановий гвинт, призначений  для заміни кореня природного зуба, який вийшов з ладу. 

Метою зубного імплантату є заповнення вільного простору, що залишився вільним від одного або кількох відсутніх або видалених зубів у верхній або нижній зубній дузі.
Встановлення зубного імплантату – це, безумовно,  хірургічна процедура, тому не варто іти до першої ліпшої стоматології. Щоб прийняти правильне рішення варто спочатку записатись на консультацію до спеціаліста на сайті https://kc-dent.com.ua/.

Як замінити відсутній зуб?

Існує  три способи лікування для заміни  одного зуба:  протезування, мостоподібний протез та імплантат. Давайте розглянемо їх по одному:

  1. Частковий знімний зубний протез:  це протези, визначені як «опорні слизові». У цих випадках, по суті, протез спирається на м’які тканини ротової порожнини без фіксованого кріплення і, отже, може бути легко видалений.
  2. Зубний міст  на двох суміжних зубах напилюється: у цьому випадку протез щільно прилягає (за допомогою адгезивних цементів) до зубів, які складають так звані «елементи стовпа» моста.
  3. Зубний імплантат, який забезпечує опору для незнімної керамічної коронки. Зазвичай коронка протеза прикручується до імплантату: це, очевидно, дозволяє легко зняти протез у разі необхідності.

Колись перші два рішення були найбільш використовуваними, але зараз їх у більшості випадків замінила імплантологія.

Натомість брак кількох зубів  можна вирішити шляхом розміщення зубних імплантатів у стратегічних точках таким чином, щоб вони перетворилися на опори, необхідні для створення  фіксованого зубного мосту. Цей метод дозволяє скоротити витрати на лікування, оскільки обмежує кількість зубних імплантатів, які необхідно встановити.

Чи небезпечний зубний імплант?

Багато людей побоюються, що зубні імплантати можуть мати ризики, але загалом проблем немає. Професіонали в галузі рекомендують провести детальний огляд історії хвороби, щоб перевірити та виключити всі ті, що можуть бути більш-менш серйозними патологіями.

Не рекомендується дентальна імплантологія при цирозі печінки, серцевих захворюваннях або вживанні наркотиків. Мало того, навіть пацієнти, які проходять курс променевої терапії та хіміотерапії, не можуть проходити цей вид хірургічного втручання.

Чи болісно імплантологічне лікування?

vancouver dental clinic

Це не болюче лікування, оскільки під час встановлення зубного імплантату пацієнт отримує місцеву анестезію, щоб зменшити будь-яку можливість дискомфорту.

Використовуються анестетики, спеціально розроблені для оральної хірургії, вони дуже ефективні і пацієнт не відчуває болю.

Якщо не вистачає кістки?

Наявність  належної кількості кістки необхідна  для забезпечення стабільності імплантату: якщо кістки недостатньо, фактично імплантат не може остеоінтегруватися (тобто злитися з кісткою), і це може призвести до втрати імплантату.

Однак цю проблему можна обійти. Можна продовжити  виконання операції по регенерації кістки : у цьому випадку стоматолог використовуватиме біосумісний матеріал, спеціально розроблений для сприяння росту та відкладенню нової кісткової тканини.

Як почуватиметься пацієнт після імплантації?

Після операції заведено  повідомляти про синці та набряки  на рівні ясен і м’яких тканин. Ці розлади зазвичай контролюються звичайними анальгетиками в поєднанні з антибіотикотерапією.

Як доглядати за зубами після імплантології?

Зубні імплантати потребують догляду та регулярного огляду, як і природні зуби. Використовуйте щітку та нитку, рекомендовані стоматологом, і частіше відвідуйте свій стоматологічний кабінет.

У найближчі дні після операції було б добре стежити за харчуванням. Уникайте дуже гарячої їжі, оскільки вона може подразнити тканину ясен і, можливо, спричинити розкриття швів. Також намагайтеся не їсти дуже дрібні продукти (наприклад, рис або кус-кус) або продукти, які легко кришаться: вони можуть застрягти в рані та викликати запалення.

Чи є вікове обмеження для імплантології?

Немає вікових обмежень  для проведення цієї операції. З дентальною імплантологією пацієнт може зіткнутися в будь-якому віці, оскільки механізми загоєння однакові незалежно від віку пацієнта.

Як вибрати стоматологію.

Так як це все ж таки операція, тому варто почитати на сайті https://kc-dent.com.ua/services/hrurgya/ відгуки і переглянути фотогалерею пацієнтів які лікували зуби у клініці.


Добавить комментарий